در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

دارایی ها و درآمد پوتین چقدر است

دارایی ها و درآمد پوتین چقدر استReviewed by جلالی on Apr 14Rating:

 دارایی ها و درآمد پوتین چقدر است

درباره همه چیز : دولت روسیه لیست دارایی ها و درآمد مقامات ارشد این کشور را در سال گذشته میلادی (۲۰۱۲) اعلام کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان دفتر ریاست جمهوری روسیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که پوتین در سال گذشته میلادی ۵ میلیون و ۷۹۰ هزار روبل (۱۹۰ هزار دلار) در آمد داشته است.

این رقم کمتر از میزان در آمد سالانه سخنگوی پوتین است. “دمیتری پسکوف” سخنگوی  پوتین در سال گذشته میلادی ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار روبل (رقمی نزدیک به دو برابر پوتین ) در آمد داشته است.

در لیست اعلام شده پردرآمد ترین مقام دولتی روسیه “ایگور شوالف” معاون اول نخست وزیر است. وی درآمد سال گذشته میلادی خود و خانواده اش را ۱۴٫۴ میلیون دلار اعلام کرده است.

همچنین در این لیست فهرست دارایی های رییس جمهور روسیه اعلام شده است. بر اساس این گزارش پوتین صاحب دو آپارتمان ۱۵۴ و ۷۸ متری و نیز یک زمین به مساحت ۱۵۰۰ متر در حومه مسکو است.

همچنین پوتین صاحب سه خودروی سواری نیز می باشد.

اعلام لیست درآمد و دارایی های پوتین و دیگر دولتمردان روسیه در حالی است که منتقدان پوتین می گویند رییس جمهوری روسیه صاحب میلیارد ها دلار ثروت مخفی در داخل و خارج روسیه است.

حتی “استانیسلاو بلکوسکی”  تحلیلگر روسی معتقد است میزان دارایی های رییس جمهوری روسیه بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.

همچنین طبق اعلام دفتر ریاست جمهوری روسیه در آمد همسر پوتین نیز در سال گذشته میلادی بالغ بر ۴ هزار دلار بوده است.

اعلام لیست دارایی و درآمد مقامات روسیه از سال گذشته میلادی و همزمان با افزایش تردید ها و شایعاتی درباره ثروت مقامات روسی به ویژه ثروت ” ایگور شوالف” ثروتمند ترین مقام رسمی در حکومت روسیه، صورت می گیرد.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید