در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

پرفروش‌ترین خودروی جهان

پرفروش‌ترین خودروی جهانReviewed by جلالی on Apr 14Rating:

 پرفروش‌ترین خودروی جهان

درباره همه چیز :شرکت خودروسازی تویوتا ادعای شرکت فورد مبنی بر تولید پرفروش ترین خودروهای سواری جهان توسط این شرکت آمریکایی را رد کرد.

برای دومین بار طی هفت ماه اخیر دو شرکت خودروسازی تویوتا و فورد هر یک ادعا کردند که پرفروش ترین خودروهای سواری جهان متعلق به آن ها است. این وضعیت باعث شده تا چگونگی محاسبه تولید در صنعت خودروسازی جهان در وضعیتی بغرنج قرار بگیرد.

چند روز پیش فورد به استناد محاسبات شرکت مشاوره ای پولک اعلام کرد که خودروی فوکوس این شرکت با فروش ۱٫۰۲ میلیون دستگاه پرفروش ترین خودروی سواری جهان در سال ۲۰۱۲ بوده است.

این در حالی است که تویوتا با رد آمار منتشر شده عنوان پرفروش ترین خودروی سواری جهان را به محصول خود یعنی کرولا با فروش ۱٫۱۶ میلیون دستگاه متعلق می داند.اگرچه فورد فروش مدل کرولای تویوتا را تنها ۸۷۲ هزار و ۷۷۴ دستگاه اعلام کرده است.

پیشتر نیز این دو خودروساز درباره اعلام آمار فروش خود در بازارهای جهانی با یکدیگر به اختلاف خورده بودند.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید