در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

معرفی بهترین و بدترین شغل سال ۲۰۱۳

معرفی بهترین و بدترین شغل سال ۲۰۱۳Reviewed by جلالی on May 2Rating:

162295

معرفی بهترین و بدترین شغل سال ۲۰۱۳

درباره همه چیز :  گفتنی است درآمد متوسط سالانه یک روزنامه نگار در آمریکا ۲۷ هزار و ۶۴۴ یوروست. پس از روزنامه نگاری، چوب بری با درآمد سالانه ۲۵ هزار یورو سخت‌ترین شغل معرفی شد.
پایگاه کار آمریکایی «کاریرکاست» به تازگی در فهرست ۲۰۱۳ خود فهرستی از بهترین و سخت‌ترین مشاغل را منتشر کرد.
به گزارش روزنامه لوفیگارو، بر اساس این فهرست « روزنامه نگاری » بد‌ترین شغل در آمریکا معرفی شد. این موسسه که مشاغل را بر اساس معیارهایی چون میزان خطر، محیط کار، استرس، فعالیت بدنی، چشم انداز کار و دستمزد و غیره ارزیابی کرده است؛ اعلام کرد خبرنگاران بد‌ترین شغل جهان را دارند! در حالی که ماموران آمارگیری صاحب بهترین شغل هستند.
این منبع نوشت : کار کردن در یک روزنامه آرزوی بسیاری از آمریکایی هاست، اما واقعیت چندان خوشایند نیست. دستمزد پایین و استرس زیاد بخشی از فعالیت روزمره روزنامه‎نگاران است. بر اساس این تحقیق، روزنامه نگاری وجهه گذشته خود را از دست داده است. روزنامه‌های کاغذی به آخر خط نزدیک می‌شوند و بدون شک تا ده سال دیگر از بین می‌روند.
گفتنی است درآمد متوسط سالانه یک روزنامه نگار در آمریکا ۲۷ هزار و ۶۴۴ یوروست. پس از روزنامه نگاری، چوب بری با درآمد سالانه ۲۵ هزار یورو سخت‌ترین شغل معرفی شد.
داشتن شغل نظامی هر چند چندان تنش زا نیست اما داوطلبان زن و مرد به طور مرتب با شرایط خطرناکی روبرو می‌شوند. شغل نظامی در رده سوم بد‌ترین مشاغل آمریکاست.
در این فهرست بازیگری و کارگری در بخش نفتی ( کار کردن روی سکوهای نفتی در دریا ) رتبه چهارم و پنجم را در فهرست بد‌ترین مشاغل اشغال کردند. هر چند بازیگران به ازای هر ساعت، ۱۳ یورو و ۳۹ سانتیم دریافت می‌کنند اما بیشتر مشاغل در این بخش موقتی است و یافتن شغل دائم کار دشواری است. از ۱۶۰ هزار نیروی این بخش تنها ۶۶ هزار و پانصد نفر شغل دائم دارند.
پستچی، میهماندار هواپیما و کشاورز در رده‌های بعدی بد‌ترین مشاغل آمریکا قرار دارند.

اما عنوان بهترین شغل در آمریکا از لحاظ بالا بودن دستمزد، کم بودن استرس، چشم انداز استخدامی، محیط کار سالم، فعالیت بدنی کم به «آمارگیر»، «مهندس پزشکی»، «مهندس اطلاع رسانی»، «شنوایی سنج» و «مشاور در امور سرمایه گذاری مالی» اختصاص می‌یابد. صاحبان این مشاغل درآمد سالانه‌ای بیش از پنج هزار یورو دارند. دندانپزشکان، چشم پزشکان و متخصص رایانه در رده‌های پایین‌تر این جدول قرار دارند.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید