در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

جاذبه های گردشگری ترسناک و مرموز +عکس

جاذبه های گردشگری ترسناک و مرموز +عکسReviewed by جلالی on May 5Rating:

جاذبه های گردشگری ترسناک و مرموز

۱٫ باتلاق مانچاک

درباره همه چیز : ارواح، قبرهای همگانی، تمساح ها، و ترسناک ترین درختانی که به عمرتان دیده اید در این باتلاق ترسناک در منطقه لوئیزیانا جمع شده اند. این تصویر خود نمایانگر همه چیزهایی که گفتیم در نیو اورلئانز و محیط پیرامونش است.

 


۲٫آسایشگاه روانی کین هیل

کین هیل یک آسایشگاه روانی در منطقه کرویدون لندن بود که تا سال ۱۹۹۱ دایر بود، ولی از آن به بعد همه بلند شدند و این آسایشگاه را ترک کردند. بعضی از بیماران به مکان های دیگری منتقل شدند، ولی هنوز تجهیزات پزشکی آن باقی مانده است.

 


۳٫خرابه های بانگار

بانگار یک دهکده متروکه در راجستان هند است. این دهکده برای یک شاهزاده و به یاد تلاش های او در جنگ ساخته شد و گفته می شود که ترسناک ترین مکان در این کشور است. تاریخ ساخت آن به سال ۱۵۷۳ برمی گردد ولی می گویند نفرین بر آن مسلط شد و در نهایت در سال ۱۷۸۳ متروکه شد. ورود به این منطقه بعد از غروب آفتاب یا قبل از طلوع آفتاب ممنوع است.

 


۴٫سنترالیا

در سال ۱۹۶۲، در منطقه سنترالیای پنسیلوانیا، گروهی از آتش نشانان در معدنی متروک، زباله ها را آتش زدند تا شهر را پاکسازی کنند. این آتش به گوشه و کنار راه یافت و معدن زغالسنگ متروک را به آتش کشید. هنوز این آتش در زیر خیابان های خالی شهر شعله ور است. خطر – گازهای سمی، خیابان های در حال متلاشی شدن و آتش – در هر گوشه شهر کمین کرده است.

 


۵٫دروازه جهنم

دروازه جهنم یک حفره ۳۲۸ فوتی در کشور ترکمنستان است. حادثه حفاری در سال ۱۹۷۱ موجب ایجاد این حفره و نشت گازهای خطرناک شد. دانشمندان فکر کردند که بهترین راه حل سوزاندن این گازها است. ولی از آن به بعد این آتش هرگز خاموش نشد و شعله های آن از مایل ها دورتر دیده می شود. هنوز مشخص نیست که این شعله ها کی خاموش می شوند.

 


۶٫معبد توفِت

معبد توفت در تونس واقع شده است. این معبد محل دفن هزاران کودک است که باعث شده مورخین حدس بزنند که آنها قربانی نذر انسانی در دوران کارتاژی بوده اند. احتمال دارد که این کودکان قربانی شده و سپس به علت قحطی در آن منطقه، خورده شده باشند.

 


۷٫اکتون تونیچیل موکنال

اکتون تونیچیل موکنال یا “غار مقبره کریستالی” در بلیز قرار دارد و محل بقایای اسکلت ها و مصنوعات باستانی مایاها است. جالب ترین ساکن این غار “دوشیزه کریستالی” است که دختر جوانی است که قربانی نذر انسان ها شده است. استخوان های آهکی شده او مثل کریستال می درخشند و این به ترسناکی فضا می افزاید.

 


۸٫پریپیات

پریپیات یک شهر ارواح در اکراین است. این شهر برای کارگران چرنوبیل ساخته شد و پس از فاجعه هسته ای، متروک شد. بازدید از این شهر مجاز است، ولی مدت بازدید محدود و کوتاه است. این شهر نمود واقعیت وحشتناک جنگ هسته ای و نتایج آن برای زمین است.

 


۹٫اوکی گاهارا

اوکی گاهارا – که به نام دریای درختان هم شناخته می شود – جنگلی در نزدیکی کوه فوجی در ژاپن است. شهرت آن بخاطر محبوبیت فراوان آن برای خودکشی است. تصویر آن نشان می دهد که چه مکان ترسناکی است. گروه های جستجوگر هر سال به این جنگل فرستاده می شوند تا اجساد مرحومین را جمع آوری کنند.

 


۱۰٫قبرستان چوچیلا

نازکا بخاطر خطوط آن معروف است، ولی در نزدیکی آن یک قبرستان وجود دارد که زیاد شناخته شده نیست. این مکان پر از بقایای اسکلت های انسان های ماقبل تاریخ پرو است. بازدید از این مکان تجربه اسرارآمیز و ترسناکی است. پس دفعه بعد که به نازکا می روید، خطوط را فراموش کنید و به قبرستان چوچیلا بروید.

 


+ دخمه های کاپوچین

دخمه های کاپوچین در پالرموی ایتالیا واقع شده اند. این دخمه ها محل دفن مردگان توسط راهبین بودند، ولی خیلی زود کشف شد که محیط زیست اطراف بقایای آنها را مومیایی کرده است. آخرین دفن جسد در حدود سال ۱۹۰۰ بوده است و اکنون شما می توانید از این محل به عنوان یک گردشگر دیدن کنید.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید