در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

تحریم های جدید آمریکا علیه ایران

تحریم های جدید آمریکا علیه ایرانReviewed by جلالی on May 23Rating:

IMG08105495

تحریم های جدید آمریکا علیه ایران تصویب شد

دربار ه همه چیز : سنای آمریکا، تحریم‌های جدیدی علیه ایران را تصویب کرد که بر پایه آن شرکت‌های ایرانی، صادرات نفت و کسب درآمد از آن هدف محدودیت‌هایی باز هم بیشتر قرار می‌گیرند.

جام سیاسی؛ سایت رادیو فردا(Radio Farda) نوشت: «کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان ایالات متحده روز گذشته طرح تحریم‌های جدیدی علیه ایران را تصویب کرد که بر پایه آن شرکت‌های ایرانی، صادرات نفت و کسب درآمد از آن هدف محدودیت‌هایی باز هم بیشتر قرار می‌گیرند.»

بنابر این گزارش، سنای آمریکا نیز در قطع‌نامه‌ای که الزامی نیست، از کاخ سفید می‌خواهد، اگر اسرائیل برای دفاع از خود در مقابل سلاح‌های هسته‌ای ایران دست به حمله به این کشور بزند، از تل‌آویو حمایت اقتصادی، نظامی و سیاسی بکند.

تحریم‌های جدیدی که در مجلس نمایندگان طرح شده است، بنا دارد بر فهرست سیاه شرکت‌های ایرانی بیافزاید، از صادرات نفت ایران بکاهد و دسترسی ایران به ارز خارجی را از آنچه هست، محدودتر کند. این طرح به رئیس‌جمهوری ایالات متحده اجازه می‌دهد تا شرکت‌ها را بدون در نظر گرفتن کوچکی و بزرگی یا نوع دادوستدی که با ایران دارند، تحریم کند.

خبرگزاری فرانسه از قول اد رویس، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آورده است  که “اینک زمان آن است تا پاشنه آشیل ایران را نشانه برویم.” به گفته این نماینده مجلس آمریکا “به زبان ساده؛ بدون درآمد نفت پولی هم برای سلاح اتمی یا حزب‌الله [لبنان] وجود نخواهد داشت.”

تحریم‌های جدید برای آنکه به طور کامل اجرایی شوند، پس از تصویب کامل آن در مجلس نمایندگان و سنا باید به امضای رئیس‌جمهوری آن کشور، باراک اوباما، برسند.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید