در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

عجیب ترین کلکسیون دنیا +عکس

عجیب ترین کلکسیون دنیا +عکسReviewed by جلالی on May 29Rating:

عجیب ترین کلکسیون دنیا +عکس

درباره همه چیز :  یکی از سرگرمی های جالبی که بسیاری از مردم علاقه بسیار عجیبی به آن نشان می دهند، جمع کردن کلکسیون است. پروانه، پول، سکه و … نمونه هایی از کلکسیون هایی هستند که مردم جمع آوری می کنند اما آجر واقعا برای کلکسیون داری بسیار عجیب است.

“نیل بریت بنک” نزدیک به دو دهه است مشغول جمع کردن نایاب ترین آجرهاست. اوبرای تکمیل کلکسیون خود تمام این مدت در حال سفر به نقاط مختلف انگلستان بوده است و حال قصد دارد کلکسیون خود را جهانی کند.

عجیب ترین کلکسیون دنیا +عکس

او این روزها نزدیک به ۱۰۰۰ آجر در کلکسیون خود دارد که به گفته خودش هر کدام آن ها داستان های خاصی برای گفتن دارند. این پیرمرد ۷۸ ساله می گوید برخی از آجرهایش تاریخی هستند که قدیمی ترین انها مربوط به سال ۱۸۹۲ است.

او برای پیدا کردن این آجرها معمولا به محل هایی که خانه های قدیمی را تخریب می کنند می رود و در میان آجرها به دنبال بهترین آن می گردد تا به کلکسیونش اضافه کند. او میگوید دلیل اصلی علاقه اش به آجر شکل آن ها و البته قدمتشان است.

عجیب ترین کلکسیون دنیا +عکسسایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید