در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

برنامه ساخت سینما گراف اندروید

برنامه ساخت سینما گراف اندرویدReviewed by جلالی on Jun 27Rating: 5.0

درباره همه چیز :  سینماگراف به تصاویری گفته می‌شود که بخشی از آنها در حال حرکت هستند. درست همانند عکس های جادویی هری پاتر. شاید تابحال این گونه از عکس ها را دیده باشید. اگر هنوز هم واژه سینما گراف برای شما کاملا معنا نشده به عکس های زیر توجه کنید.

چطور می توان عکس سینماگراف ساخت؟اگر شما هم از این عکس های خوشتان آمده و می خواهید یکی از آنها را برای خود بسازید باید به شما بگوییم که کار خیلی سختی را پیش رو ندارید. امروز دریچه برای شما نرم افزارهای لازم برای ساخت سینما گراف را آماده کرده است.
برای ساخت این نوع تصاویر از ابرازهای مختلفی می‌توان استفاده کرد. ما در این نوشته به بررسی چند نرم‌افزار موبایل خواهیم پرداخت که استفاده از آنها بسیار ساده است.
برنامه ساخت سینما گراف اندروید
۱ Fotodanz با اجرای این نرم‌افزار ۳ تا ۵ ثانیه می‌توانید فیلم بگیرید. در این نرم‌افزار برخلاف برنامه‌های دیگر باید دور محلی که می‌خواهید متحرک بماند یک دایره ترسیم کنید. در مرحله بعد می‌توانید پیش‌نمایش کار را ببینید و در صورت لزوم اصلاحات لازم را انجام دهید. در این نرم‌افزار هم می‌توانید از فیلترهای متفاوتی برای تصویر استفاده کنید.

  برنامه ساخت سینما گراف اندروید 1 (حجم فایل 1٫1 MB ، تعداد دانلود 534 )

۲ Pictoreo قبل از شروع استفاده از این نرم‌افزار باید در آن ثبت‌نام کنید. تنها ۳.۵ ثانیه برای گرفتن فیلم فرصت دارید و با هایلایت کردن بخش مورد نظر فیلم را می‌سازید. سپس پیش‌نمایش کار را دیده و می‌توانید آن‌را اصلاح کنید. دقت کنید که فایلهای ساخته شده توسط این نرم‌افزار با فرمت MP4 هستند.

  برنامه ساخت سینما گراف اندروید 2 (حجم فایل 6٫4 MB ، تعداد دانلود 417 )سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید