در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

۵ راز کارآفرینی

۵ راز کارآفرینیReviewed by جلالی on Jul 7Rating:

درباره همه چیز : افرادی که کار خود را راه اندازی می کنند تمایل ندارند در همان حد باقی بمانند. آنها دوست دارند مدیر یک شرکت بزرگ باشند. اما گاهی رقابت ها چنان نزدیک است که نمی توان خیلی سریع رشد کرد. برخی مسایل در این مسیر وجود دارد که یک کارآفرین باید از آنها اطلاع داشته باشد تا بتواند در مسیر هدف خود موفق تر ظاهر شود.

۵ رازی که هیچ شرکتی آن را لو نمی دهد در اینجا برایتان نام برده ایم تا با دانستن آنها موفق تر قدم بردارید.

۱٫ موفق ترین ها همیشه تنها هستند.

شاید این حرف کمی کلیشه ای به نظر برسد اما واقعیت دارد. مثل این است که خودتان تصمیم گیرنده نهایی باشید و همه مسوولیت ها را شما تعیین کنید. البته شاید بخواهید تیم مدیریتی داشته باشید و با مشاوران خوب نیز در مورد تصمیمات خود مشورت کنید.

در هر صورت، این شما هستید که همه مسولیت ها را به دوش می کشید. خوبی این مساله نیز این است که اگر سود یا ضرر داشته باشد هر دو متوجه خود شما است.

۵ راز کارآفرینی

5 رازی که کارآفرینان هرگز لو نمی دهند

۲٫ هر روز به همه چیز شک دارند

همه کارآفرین ها شاید در ظاهر اعتماد به نفس کامل داشته باشند و از کار خود مطمئن باشند اما در وجودشان همیشه شک وجود دارد. آنها با خود فکر می کنند: «اگر اشتباه کنم چه؟» و هیچ نوع اطمینان از طرف مشتری، کارمندان یا مشاوران نیز نمی تواند این ترس و شک را در وجود آنها از بین ببرد.

باید در نظر داشته باشید که همه مدیرها شک و ترس دارند اما بدون این افکار، کار کردن هیچ هیجان و جذابتی برای فرد نخواهد داشت.

۳٫ آنها از شکست می ترسند

با اینکه همه مدیران ابراز می کنند که شکست پل پیروزی است اما وقتی با شکست روبه رو می شوند از این می ترسند که نتوانند آن مشکل را حل و همه چیز را درست کنند.

هر گاه شکست خوردید ابتدا به این فکر کنید که چه کار می توانید انجام دهید و سپس آن را رها کنید. این کار باعث می شود تا با فکر بازتر دوباره در مسیر موفقیت پیش بروید.

5 رازی که کارآفرینان هرگز لو نمی دهند

۴٫ آنها نگران ورشکستگی هستند

کارآفرین ها همیشه نگران ریسک های مالی و وام هایی که برای راه اندازی کار خود گرفته اند، هستند. آنها همیشه در این ترس و نگرانی هستند که نکند روزی ورشکست شوند و همه پول و سرمایه شان بر باد برود.

به یاد داشته باشید همیشه همه پول و سرمایه خود را در کار نگذارید. باید پس اندازی نیز داشته باشید تا اگر در نخستین تلاش با شکست مواجه شدید، برای انجام کار بعدی پول داشته باشید.

۵٫ موفقیت گاهی آرامش بخش است

با اینکه این افراد موفقیت های خود را جشن می گیرند اما ته دل خود همیشه این هراس را دارند که نکند این آرامش موقتی باشد.

بهتر است وقتی موفق می شوید به آرامش آن فکر کنید نه اینکه شاید این آرامش قبل از طوفان است و ممکن است در آینده با شکست مواجه شوید.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید