در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

کارت گرافیکی مخصوص بازی کردن

کارت گرافیکی مخصوص بازی کردنReviewed by جلالی on Jul 14Rating:

کارت گرافیکی مخصوص بازی کردن

درباره همه چیز : هر چند که تابستان پیش رو مدت زیادی است شروع شده اما با این حال برای قیمتها تازه تابستان فرا رسیده است و از این رو شاید بتوان گفت که در حال حاضر زمان برای خرید در بازار آی تی مناسب است. برای سیستم تابستانه ابتدا به سراغ کارت گرافیک می رویم و در بین خوش قیمتها با کارایی بالا پیشنهاد ما GT630 دو گیگابایتی است.

 
این کارت گرافیک دارای پردازنده ۴۰ نانومتری است که DirectX 11.1 و OpenGL 4.3 را پشتیبانی می کند. باس رم این کارت ۱۲۸ است. خروجی های VGA ،HDMI و DVI همه چیز را برای دریافت تصویری مناسب فراهم ساخته است و از این رو می توان از این مدل، به عنوان یک کارت خوب برای انواع نمایشگرها نام برد.
 همان طور که می دانید کارتهای گرافیکی نیاز به پاور قوی و قدرتمند برای برطرف ساختن میزان انرژی مورد نیاز خود دارند که این کارت گرافیک نیز یکی از آن پر مصرف ها در بین انواع خود است. پس برای پاور این سیستم پیشنهادی محدودیت زیادی قائل نشده ایم. پردازنده این سیستم را باتوجه به مادربورد، Core i5 در نظر گرفته ایم. میزبانی از قطعات این سیستم برعهده مادربورد گیگابایت است.


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید