در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

عجیب ترین وسیله‌های موتوری

عجیب ترین وسیله‌های موتوریReviewed by جلالی on Oct 26Rating:

درباره همه چیزبسیاری از ما انسان ها علاقه داریم که خودروی مخصوص خودمان را داشته باشیم از این رو ممکن است دست به کار های جالبی بزنیم. ساخت خودروهای غیرعادی، امری است که بسیاری به آن علاقه دارند و هر روز یک محصول جدید ابداع می کنند.

عجیب ترین وسیله‌های موتوری

**باربیکیو

“تیم کوالک” در سال ۲۰۰۵ وسیله ای بسیار جالب طراحی کرد که به کمک آن می توانست ۱۲۰هات داگ را تنها در سه دقیقه درست کند. این مرد با متصل کردن یک موتور هشت سیلندر با حجم ۵٫۷ لیتر به یک باربیکیو توانست خودروی خود را به پایان برساند و در مسابقات مختلف نیز شرکت کرد.

**صندلی راحتی

“دنیس اندرسون” پیرمرد ۶۱ ساله ای است که با ترکیب کردن نیرومحرکه موتور سیکلت با یک صندلی راحتی، وسیله ای جالب ساخته است. این صندلی راحتی تمام وسایل یک خودرو به مانند چراغ، کمربندایمنی و … را داراست و میتواند به سقف سرعت ۴۰کیلومتر در ساعت برسد. البته این مرد به خاطر ورود غیر مجاز به خیابان ها دستگیر و راهی زندان شد.

**میز بیلیارد

یک طراح ۴۸ ساله به نام “کالینبال سوکار”چندی پیش یک میز بیلیارد را تبدیل به خودروی جالبی کرد که میتوانست با سرعت ۵۰ کیلومتربرساعت حرکت کند. این میزبیلیارد در کمال تعجب توانست مجوز تردد در خیابان ها ر انیز بدست آورد ولی استفاده از آن به خاطر حالت عجیبش بسیار سخت است.

**تردمیل

تردمیل”اوماس” نام تردمیلی است که تمام قوانین را شکسته است و حالا به یک تردمیل موتوری تبدیل شده است. این تردمیل دارای موتوری ۲۰۰ سی سی است که قابلیت شارژ به وسیله دویدن روی آن را داراست. این قابلیت بر به صرفه بودن آن بسیار تاثیر گذاشته است.

**تخت خواب

“آنتونیو ناواراو” مردی است که ۹۵ درصد از توانایی حرکتی اش را از دست داده است از این رو تنها قادر به تکان دادن سر و چند انگشتش است. تعدادی از مهندسین اسپانیایی چندی پیش تخت خواب او را تبدیل به یک خودرو کردند تا او بتواند به راحتی سفر کند. البته او پس از وارد شدن به اتوبان توسط پلیس دستگیر شده است.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید