در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

توزیع رایگان کتب وهابیت در سوریه

توزیع رایگان کتب وهابیت در سوریهReviewed by جلالی on Mar 14Rating:

توزیع رایگان کتب وهابیت در سوریه همزمان با تبلیغ این مذهب ضاله

 

درباره همه چیز :  به گزارش «شیعه نیوز»، خوله یوسف که دبیر دومی هیئت سوریه در ژنو را بر عهده داشت در خلال یک گفتگو در مورد آزادی ادیان و اعتقادات به عملکرد برخی کشورها در تبلیغ مذهب ضاله وهابیت اعتراض کرد.

خوله یوسف گفت: تعدادی از دولت های شناخته شده به توزیع رایگان کتب وهابیت از طریق دفاتر وابسته آنها در مناطق شمالی سوریه می پردازند، مناطقی که تحت تسلط تروریست هاست، علاوه بر این دهها رسانه با برنامه های خصمانه و تحریک آمیز خود  سوریه را هدف قرار داده اند و با پشتیبانی های مالی حامیان خود بذرهای تروریسم، خشونت و چند دستگی را در میان ملتها می کارند.

وی افزود: همین دولت ها وسایل آموزشی را برای نشر تفکر وهابیت کوته بینانه خود در مناطق شمالی به کار گرفته اند و این موضوعی است که به وضوح در این مناطق لمس می شود. مقامات سوری بارها و بارها ضرورت مبارزه با تفکر وهابیت که گروه های مسلح در حال انتشار آن در این کشور هستند را گوشزد کرده و اعلام کرده اند که وهابیت چهره دین اسلام را تخریب می کند.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید