در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

توهین به مقدسات اسلام در بازی رایانه ای ژاپنی

توهین به مقدسات اسلام در بازی رایانه ای ژاپنیReviewed by جلالی on Apr 4Rating:

توهین به مقدسات اسلام در بازی رایانه ای ژاپنی

درباره همه چیز به گزارش «شیعه نیوز»، به تازگی یک بازی رایانه ای با عنوان “شیطان ساکن” توسط طراحان ژاپنی منتشر شده است .

از ویژگی های بارز این بازی توهین به دین اسلام و به ویژه قرآن، کعبه و مسجد نبوی است. برای صعود به مرحله بالاتر در بازی مذکور باید نسخه های شریف قرآن بر زمین انداخته شود، به سوی آن تیراندازی گردد و سپس کاربر باید بر روی این نسخه ها پا بگذارد و از روی آن عبور کند.

این بازی یک توهین عمدی به اسلام به شمار می رود که تلاش می کند صورت بدی از این دین آسمانی در اذهان دیگران به وجود بیاورد، متخصصان امر معتقدند این بازی رایانه ای از وسایل بسیار موثر در گمراه کردن کودکان و انتشار افکار و تصورات غلط از اسلام است و میتوان آن را نمونه برجسته توهین و تمسخر اعتقادات دیگران برشمرد.

این بازی که محصول شرکت ژاپنی “کابکوم” و طراح آن “شینجی میکامی” است به صورت رایگان بر روی اینترنت قابل دانلود است و بیش از سی میلیون نسخه آن تا کنون منتشر شده که نیمی از آن مربوط به کشورهای عربی است. این بازی چند نسخه دارد که در نسخه چهارم آن ، کاربر باید بعد از انفجار مسجدی که بسیار به مسجد النبی (صلی اله علیه و آله) شبیه است از روی نسخه های قرآن بگذرد ؛ اسم پیامبر (صلی اله علیه و آله) از سردر این مسجد برداشته شده و علامت شیطان به جای آن قرار داده شده است، اقدامی که بدترین صورت اهانت به اسلام و شخص پیامبر (صلی اله علیه و آله) و تشویش افکار کودکان و بازی با هویت آنان به شمار می آید.سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید