در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

ویرایشگر فایل‌های PDF

ویرایشگر فایل‌های PDFReviewed by جلالی on Jul 25Rating:

ویرایشگر فایل‌های PDF

درباره همه چیز پی دی اف فرمتی رایج برای کتاب‌های الکترونیک است، این فرمت به عنوان راه حلی آسان برای نمایش پرونده‌های متنی مشابه متون چاپ شده به کار می‌رود، یعنی امکان ویرایش در این گونه فایل‌ها وجود ندارد. PDF مخفف شده سر واژگان Portable Document Format یعنی سند قابل حمل می‌باشد، به همین جهت است که امروزه بیشتر دانشجویان برای ارائه مقالات و مهندسان برای ارائه مستندات خود از این فرمت محبوب استفاده می‌کنند.

همانطور که گفتیم امکان ویرایش در فایل‌های پی دی اف وجود ندارد اما نرم افزار PDF Annotator به شما امکان حاشیه نویسی را بر روی اینگونه فایل‌ها میسر می‌سازد، یعنی شما می‌توانید به راحتی بر روی صفحات، توضیحات مورد نظر خود را یادداشت کنید و آن را با همین فرمت ذخیره کنید. البته کار این نرم افزار به همین جا ختم نمی‌شود، امکان چاپ و افزودن فایل به صورت ضمیمه به ایمیل شما، اضافه کردن نت، حاشیه، اضافه کردن تصویر، تصحیح اوراق امتحانی بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، افزودن علامت‌های مختلف از دیگر امکانات این نرم افزار است.

[alert variation=”alert-success”]

  ویرایشگر فایل‌های PDF (حجم فایل 38٫6 MB ، تعداد دانلود 143 )

[/alert]سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید