در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

کتاب شناخت طبیعت انسان + دانلود کتاب

کتاب شناخت طبیعت انسان + دانلود کتابReviewed by جلالی on Sep 28Rating:

شناخت طبیعت انسان + دانلود کتاب

درباره همه چیز :شناخت انسان سالم و به دست دادن ملاکی منطقی و علمی در این باره دغدغه دیرپای انسان بوده است. از این رو طبیعی است که تاریخ اندیشه بشری از تئوریها، آرزوها، توهمات و اسطوره هایی در این زمینه پر باشد. چنانکه ادیان الهی و مکتب‌های فکری، فیلسوفان، عارفان و پیشوای ان دینی و اجتماعی، هر کدام به گونه ای این مسأله را در نظر داشته و درباره آنها سخن گفته اند.

روان شناسان، با تمام گونه گونی مکتبها و جامعه شناسان، با تفاوت دیدگاه هاشان دراین باره به پژوهش و نگارش پرداخته اند. به همین دلیل حتی اشاره ای کوتاه به همه دیدگاه ها نیازمند نگاشتن کتاب یا کتابهایی حجیم است. از این رو در این مقاله نمی توان انتظار تفصیل یا پردازش به همه نظریه ها را داشت و ناگزیر باید به گزینش و انتخاب رو آورد. هدف کتاب شناخت طبیعت انسان از دیدگاه روان‌شناسی  آشنا ساختن عموم مردم با اصول روان‌شناسی فردی است. نویسنده توضیح می‌دهد که چگونه رفتار نادرست هر فرد بر آهنگ زندگی اجتماعی و گروهی انسان‌ها تاثیر می‌گذارد.
[alert variation=”alert-success”]

  شناخت طبیعت انسان (حجم فایل 1٫9 MB ، تعداد دانلود 250 )

[/alert]


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید