در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

نرم افزار موقعیت یاب قوی اندروید + دانلود

نرم افزار موقعیت یاب قوی اندروید + دانلودReviewed by جلالی on Jul 4Rating: 5.0
درباره همه چیز : بیشتر خیابان ها و کوچه های باریک در جهان اسمی ندارند. پیدا کردن آدرس خانه ها در این مناطق مشکل بزرگی برای شرکت های پستی است. یک شرکت کوچک انگلستانی تازه تاسیس اپلیکیشنی ساخته است که دقت آن از جهت یاب ماهواره ای به مراتب بیشتر است.

 

این اپلیکیشن که ساختن آن چند سال طول کشیده است، آخرین بروزرسانی از نقشه های کره زمین در اختیار کاربران خود قرار می دهد. هر سه متر مربع مساحت زمین دارای یک شناسه آدرسی منحصر بفرد سه حرفی است. این اپلیکیشن ۵۷ میلیارد آدرس را ثبت کرده است.

 

چهار میلیارد نفر از ساکنان کره زمین در مکانهایی بدون اطلاعات اولیه برای پیدا کردن آدرس از جمله نام خیابان و پلاک خانه زندگی می کنند. در نتیجه پیدا کردن همچنین مکان های عمومی و شهری دشوار و در بعضی مواقع خیر ممکن می باشد.

 

اپلیکیشن واتز تری ورد “What3Words” که حتی اقیانوس ها را هم نقشه گذار کرده است، می توانند به آدرس یابی کمک کند. و حتی جاهای که در نقشه های گوگل ثبت نشده از طریق این نرم افزار پیدا و رد یابی کنید. با این نرم افزار کاربران می تواند در محلی که قرار دارند پیغام بگذارند. حجم کم و رابطه کاربری آسان از ویژگی های این نرم افزار می باشد.
[alert variation=”alert-success”]

  نرم افزار موقعیت یاب قوی اندروید + دانلود (حجم فایل 4٫9 MB ، تعداد دانلود 102 )

[/alert]


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید