در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

طراحی عکس غروب آفتاب + آموزش

طراحی عکس غروب آفتاب + آموزشReviewed by جلالی on Jul 6Rating: 4.5

درباره همه چیز : یک غروب آفتاب در کنار دریا با یک منظره بسیار جذاب و شگفت انگیز در نرم افزار فتوشاپ طراحی کنید، کافی است در محیط فتوشاپ از منوی ابزار برروی gradient map کلیک کنید و یا بروی تصویر مورد نظرتان در این نرم افزار کلید G را فشار دهید تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

 

طراحی عکس غروب آفتاب

مشابه تصویر بالا برروی نوار طیف رنگ کلیک کنید، و رنگ آن را به قرمز تغییر دهید. مقابل رنگ قرمز رنگ زرد را انتخاب و روی دکمه OK کلیک کنید.

طراحی غروب آفتاب در فتوشاپ

opacity را به ۵۰ درصد تغییر دهید. این باعث می شود یک غروب آفتاب گرم و تقریبا طلایی داشته باشید.

درباره همه چیز : یک غروب آفتاب در کنار دریا با یک منظره بسیار جذاب و شگفت انگیز در نرم افزار فتوشاپ طراحی کنید، کافی است در محیط فتوشاپ از منوی ابزار برروی gradient map کلیک کنید و یا بروی تصویر مورد نظرتان در این نرم افزار کلید G را فشار دهید تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.   مشابه تصویر بالا برروی نوار طیف رنگ کلیک کنید، و رنگ آن را به قرمز تغییر دهید. مقابل رنگ قرمز رنگ زرد را انتخاب و روی دکمه OK کلیک کنید. opacity را به ۵۰ درصد تغییر دهید. این باعث می شود یک غروب آفتاب گرم و تقریبا طلایی داشته باشید.

نقد نوشته

کیفیت محتوا
روان بودن مطلب

کیفیت نوشته

آموزش فوتوشاپ

امتیاز کاربران: 4.23 ( 2 رای)
84 bigtheme


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید