در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

تکنیک گرفتن عکس سلفی

تکنیک گرفتن عکس سلفیReviewed by جلالی on Feb 19Rating:
عکس های سلفی‌ چنان دلچسبند که تقریبا از هر فرصتی برای داشتن یک نوع خوب آن استفاده می‌کنیم. اما آیا واقعا همه سلفی‌هایی که می‌اندازیم، زیبا هستند؟! باید اعتراف کنیم که نه. حتی می‌توان گفت اغلب سلفی‌ها به دلمان نمی‌نشینند و مجبوریم بارها و بارها از یک حالت خاص‌مان عکس بی‌اندازیم تا شاید به قول خودمان فرجی شود.
تنها به این روش عکس سلفی بگیرید + آموزش
سلفی انداختن هم اصول خودش را دارد و وقتی این اصول رعایت نشوند، نمی‌توان انتظار یک نتیجه مطلوب داشت. در ادامه همراه‌مان باشید تا با هم به اصول داشتن یک سلفی زیبا پی ببریم.
۱-دست را بالا نگه دارید
هنگام سلفی گرفتن اگر دوربین را هم سطح سر نگه دارید، نتیجه یک عکس غیر قابل تحمل خواهد بود که ممکن است اعتماد به نفس‌تان را کم کند، پس کمی دست‌تان را بالاتر ببرید و از بالا به سمت صورت هدف بگیرید. صورت را هم کمی بالا بی‌آورید. اینگونه است که سلفی‌تان دوست داشتنی و حرفه‌ای خواهد شد.
۲-از سلف تایمر استفاده کنید
وقتی دوربین را بالا گرفته‌اید و مجبورید برای مدتی ثابت نگه دارید، امکان لرزیدن دست و بد افتادن عکس بسیار بالا می‌رود. واقعا هم سخت است که هم اسمارتفون را نگه دارید و هم تلاش کنید صفحه را برای انداختن عکس لمس کنید. این چند ثانیه اضافی که در اختیارتان قرار می‌گیرد به شما فرصت می‌دهد که دوربین را جای مناسب قرار دهید و نگاه و حالت‌تان را تنظیم کنید.
تنها به این روش عکس سلفی بگیرید + آموزش
۳-از فلاش استفاده کنید
اگر هندست‌تان از نوعی نیست که دوربین جلوی آن مجهز به فلاش هستند، می‌توانید از برنامه‌هایی که در هنگام سلفی گرفتن نور صفحه نمایش را بیشتر می‌کنند و روی صورت می‌اندازند، استفاده کنید یا اینکه از فلاش‌های موجود در بازار که به جک هدفون متصل می‌شوند بهره ببرید.
۴-کاری کنید که هندست راحت در دستان‌تان قرار گیرد
برای راحت‌تر نگه داشتن هندست ابزاری در بازار موجود هستند که می‌توانید با کمک آنها دستگاه را خیلی بهتر در دست نگه دارید ، بعلاوه وسایل دیگری مثل برچسب‌های ویژه اتصال به دیوار یا پنجره را هم می‌توانید تهیه کنید و از طریق آنها هندست را به سطحی که می‌خواهید بچسبانید و سلفی دلخواه‌تان را بگیرید.
منبع : yjc


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید