در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام درباره همه چیز

پیدا کردن بهترین دوست در واتس آپ

پیدا کردن بهترین دوست در واتس آپReviewed by جلالی on Mar 9Rating: 5.0

برای اولین بار امکان ارسال سریع تصاویر از طریق تلفن های همراه از طریق MMS  امکان پذیر شد و این امر مقدمه ای شد برای ورود نرم افزارهای پیام رسان موبایلی که اکنون بیش از یک میلیارد کاربر یعنی حدود یک هفتم جمعیت سیاره زمین را به خود اختصاص داده است.

یکی از این نرم افزارها که کاربران زیادی را به خود اختصاص داده، اپلیکیشن واتس اپ است.قابلیت پنهانی در این نرم افزار وجود دارد که به شما نشان می دهد بهترین دوست شما در واتس اپ چه کسی است و معمولا بیشترین اطلاعات را برای کدام یک از ادد لیست واتس اپ خود ارسال می کنید. برای مشاهده میزان اطلاعات مبادله شده با کاربران واتس اپی کافی است پس از باز کردن بخش “setting” قسمت “account” و سپس “storage usage” را باز کنید.

بهترین دوست شما در واتس اپ چه کسی است؟

بهترین دوست شما در واتس اپ چه کسی است؟
در این بخش شما می توانید اطلاعات کلی در خصوص میزان اطلاعات مبادله شده با کاربران واتس اپ را مشاهده کنید و نکته قابل توجه اینکه اگر شما قصد داشته باشید تا پیام های شخصی را پاک کنید آمار اطلاعات شما به صفر باز می گردد.
منبع: mirror


سایتی به وسعت همه چیز که در اون سعی میکنم تجربیات و مطالب در خور توجه رو که دوستشون دارم قرار بدم و امیدوارم با پیشنهادات و انتقادات خودتون من رو راهنمایی کنید. با تشکر


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید:
به این صفحه

به این سایت
برای محبوب کردن سایت روی 1+ کلیک کنید