تبلیغات انتهای مطالب در وردپرس, افزودن تبلیغات انتهای مطالب در وردپرس, افزودن تبلیغات انتهای مطالب

افزودن تبلیغات انتهای مطالب در وردپرس

گاها دوست دارید کاربران سایتتان را به کاری دعوت کنید و بهترین جا برای قرار دادن این دعوت نامه 🙂 انتهای متن مطالب سایتتان هست. مثلا می توانید متنی در انتهای تمامی مطالب سایت خود قرار دهید مثلا :  “یه سوال را در تلگرام دنبال کنید”

سلام دوستان!خیلی از وبسایت ها با این هدف شروع به کار می کنند که کلی کاربر جذب کنند و از راه تبلیفات هم کست درامد کنند.یکی از جاهایی هم که جدیدا برای تبلیغات مورد توجه قرار گرفته وسط متن ها و نوشته هاست جون کاربر زیاد این قسمت رو میبینه.حتما سایت هایی رو دیدید که دقیقا بعد از پاراگراف اول یا دوم تبلیفی در سایتشون دارند

همین جا یه نکته رو بگم:تبلیغ و متن اگر با هم مرتبط باشند شما به هدفتون رسیدید.اما در غیر این صورت فقط از جذابیت سایتتون کم کردید!!

یا شاید دوست دارید تبلیغاتی بنری یا متنی را انتهای متن مطالب سایتتان اضافه کنید. خب افزودن تبلیغات انتهای مطالب در وردپرس بسیار ساده هست. فقط کافیست از بخش نمایش > ویرایشگر وارد ویرایشگر قالب سایتتان شده و فایل single.php را پیدا کنید. در این فایل دنبال کدی به نام php the_content باشید و در ادامه این کد ، متن یا کد html دلخواه خود را بنویسید. مثلا:

یا برای تبلیغات بنری:

حالا روی ذخیره پایین صفحه کلیک کنید.

موفق و پیروز و سربلند باشید.

منبع