فیلد آدرس وب سایت از نظرات وردپرس, حذف فیلد آدرس وب سایت از نظرات وردپرس, حذف فیلد آدرس وب سایت از نظرات

با ما باشید تا باهم در مورد آموزش حذف آدرس وب سایت از نظرات وردپرس را بررسی کنیم. هنگامی‌که یک دیدگاه در وردپرس ارسال می‌شود اگر فیلد وب‌سایت هم واردشده باشد ، وردپرس به‌طور خودکار آدرس وب‌سایت را به نام شخص ارسال‌کننده متصل می‌کند.یعنی اگر شما روی نام ارسال‌کننده دیدگاه کلیک کنید به وب‌سایت آن شخص منتقل خواهید شد. این ارزان‌ترین و بهترین راه برای بک لینک گرفتن و سئو کلاه‌سیاه است که تقریباً همه افراد سئو کار چه حرفه‌ای و چه تازه‌کار از این روش استفاده می‌کنند.

یک مثال عملی:

من چون کلمه کلیدی “آموزش وردپرس” برایم مهم است وقتی به وب‌سایتی برخورد می‌کنم که اجازه گذاشتن دیدگاه را می‌دهد می‌روم و در آن وب‌سایت یک سؤال می‌پرسم یا یک نظر می‌دهم ، با این تفاوت که در قسمت نام می‌نویسم: “آموزش وردپرس” و در قسمت آدرس وب‌سایت هم که مشخص است آدرس سایت خودم را قرار می‌دهم.

آموزش حذف آدرس وب سایت از نظرات وردپرس

حالا که قصد دارید کار را برای کاربران سایتتان راحت‌تر کنید می‌توانید این فیلد را در وردپرس برای همیشه حذف کنید. پس‌بریم تا این فیلد رو حذف کنیم.

برای این کار کافی است وارد فایل منیجر هاست خود شده و سپس وارد پوشه wp-content/themes شوید. سپس پوشه قالب سایتتان را بازکرده و فایل functions.php را ویرایش نمایید. کد زیر را به فانکشن اضافه کنید.

کد بالا را بعد از باز شدن php یعنی <?php قرار دهید.

به همین راحتی! فیلد آدرس وب‌سایت از بخش نظرات سایت شما حذف شد.