سایت های اشتراک عکس, اشتراک گذاری عکس, ۱۰ سایت رایگان برای ذخیره و اشتراک گذاری عکس

۱۰ سایت رایگان برای ذخیره و اشتراک گذاری عک

احتمالا شما هم مانند هر کاربر یا فرد آماتور یا حرفه ای ، علاقه ای به عکس و عکاسی دارید و به دنبال مکانی برای اشتراک گذاری آنها با دیگران می گردید. من که خودم به شخصه چندین ساعت در هفته را به آپلود و ذخیره سازی تصاویر مورد علاقه ام در سایت های اشتراک گذاری عکس می گذرانم و بسیاری از عکس های شخصی و کم و بیش عکس خانوادگی را در هاستینگ های عکسی ذخیره می کنم و با آشنایان خودم به اشتراک می گذارم.

اگر احوالات شما هم اینگونه است و به دنبال مکانی برای آپلود یا دانلود و اشتراک گذاری عکس و تصویر می گردید ، این پست را مختص شما منتشر کرده ایم که چندین سایت معروف و کاربردی برای ذخیره سازی عکس در آن معرفی شده است که می توانید به رایگان از آنها استفاده کرده و سر و سامانی به روند ذخیره سازی تصاویر خود بدهید.

۱- Flickr

یکی از بهترین و شناخته شده ترین سایت های آپلود و دانلود عکس و تصویر ، سایت فلیکر است که جامعه بزرگی از افراد عادی و عکاسان آماتور و حرفه ای را گرد هم آورده است. این سایت امکان آپلود ، ویرایش ، سازماندهی و به اشتراک گذاری عکس را به راحتی بین کاربران و گروه های کاربری امکان پذیر می کند که حتی می توان از نرم افزار آنلاین و دسکتاپ آن به آسانی برای اشتراک گذاری تصاویر استفاده کرد. البته این سایت هم مانند بسیاری از سایت های دیگر دارای ویزگی های حریم خصوصی برای اشتراک گذاری با افراد خاص و حفظ امنیت تصاویر را داراست و در کل اگر بتوان گفت که مقام اول سایت های اشتراک گذاری به کدام سایت می رسد ، فقط می توان نام فلیکر را به زبان آورد.

 

۲- Photobucket

این سایت که توسط یاهو پشتیبانی می شود به عنوان یکی دیگر از بزرگترین سایت های اشتراک گذاری عکس و تصویر و حتی فیلم در بین کاربران شناخته شده است که آپلود ، دانلود ، اشتراک گذاری و بسیاری کارهای دیگر را امکان پذیر کرده است. حتی می توان عکس ها و آلبوم های تصاویر را نیز از طریق ایمیل ، تلفن همراه و دیگر دستگاه ها نیز به راحتی در این سایت به اشتراک گذاشت و ذخیره کرد و این سایت امکان اشتراک گذاری با شبکه های اجتماعی را راحتتر کرده است.

 

۳- Imageshack

دیگر سایتی که در میان کاربران بسیار شناخته شده است ، سایت ImageShack است که میزبان و هاستینگی برای آپلود و دانلود عکس و تصویر و حتی فیلم است که می توان بنا به نیاز با ابزارهای خوبی که در اختیار کاربران قرار می دهد ، عکس ها و تصاویر را با هر اندازه و حجمی انتخاب و دانلود کرد . از این سایت بیشتر برای قرار دادن تصاویر در سایت ها و فروم ها و برای کسانی که می خواهند آلبوم های تصویری بسازند ، استفاده می شود.

 

۴- Picasa

سایت پیکاسا توسط شرکت گوگل پشتیبانی می شود و هاستینگی برای آپلود و اشتراک گذاری عکس و ساخت آلبوم های شخصی و خانوادگی شناخته می شود که برای بیشتر افراد حکم یک سایت سرگرمی برای ساخت آلبوم های فانتزی و زیبای فردی و خانوادگی را دارد. البته این سایت یک ابزار دسکتاپ نیز برای کاربران تدارک دیده است که می توان با آن به سازماندهی و آپلود و دانلود تصاویر بر روی دسکتاپ کامپیوتر بیشتر دسترسی داشت.

 

۵- Webshots

وب شاتز یک سایت برای آپلود و دانلود و اشتراک و سازماندهی تصویر و عکس است که به کاربر اجازه استفاده از تصاویر با کیفیت را به عنوان پس زمینه دسکتاپ و اسکرین سیور کامپیوتر می دهد و حتی افراد می توانند عکس های مورد علاقه خود را به صورت چاپی ، تقویمی و هدیه های اداری از این سایت خرید کنند. این سایت برای پیدا کردن عکس های با کیفیت بسیار خوب است.

 

۶- Tinypic

این سایت بیشتر برای آپلود تصاویر و اشتراک گذاری آن به کار می رود و یک هاستینگ و میزبان خوب و عالی برای آپلود تصاویر و تغییر و ویرایش و در انتها اشتراک عکس ها در شبکه های اجتماعی است.

 

۷- Fotki

Fotki یک سایت اشتراک گذاری عکس ، چاپ عکس ، فروش عکس است که رابط کاربری منحصربفردی دارد و می توان تصاویر و آلبوم های عکس را با دیگر کاربران و دوستان در یک محیط مناسب به اشتراک گذاشت و حتی می توان از این سایت برای ساخت یک مجله آنلاین تصویری نیز بهره برد.

 

۸- JAlbum

یک سایت خوب و عالی و کاربرپسند برای سفارشی سازی و اشتراک گذاری آلبوم های تصویری که در بین کاربران نیز شناخته شده است و حتی می توان با امکانات کاربردی آن تمام آلبوم ها و تصاویر را نیز در هر سایتی منتشر و ارسال کرد.

 

۹- Snapfish

این سایت توسط شرکت HP  پشتیبانی می شود و میزبان و سایتی برای ذخیره سازی آنلاین عکس و تصویر و اشتراک گذاری آنها با دوستان و خانواده است و البته از این سایت برای چاپ عکس بر روی تقویم ، هدیه های تبلیغاتی ، پوستر و … نیز استفاده می شود.

 

۱۰- Kodak Gallery

یکی از سایت های کاربرپسند و بسیار خوب برای اشتراک گذاری عکس است که اجازه آپلود عکس و اشتراک گذاری آنها را به آسانی میسر می کند و مانند سایت های دیگر نیز می توان در این سایت ، تصاویر مورد علاقه را بر روی تقویم ، کارت پستال ، کتاب و غیره نیز خریداری و دریافت کرد.